P
U
S
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vstupní strana | Česky
24.01.2022 - 15:00 CET Přihlášení uživatele

Aktuality > Internetová televize - ipTV

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět

IPTV neboli televize přes internetový protokol je systém, kde jsou služby digitální televize šířeny prostřednictvím IP protokolu přes počítačové sítě a může být tedy součástí služeb dodávky širokopásmového připojení. Použití technologií pro počítačové sítě je hlavní rozdíl IPTV od klasického plošného nebo kabelového vysílání. Pro klienty naší sítě jsme připravili možnost sledovat ipTV prostřednictvím sítě 4network.tv.
 
Poskytovatelem převzatého televizního vysílání je společnost 4NET.TV services s.r.o., která je jako provozovatel převzatého R a TV vysílání registrována Radou pro rozhlasové a televizní vysílání pod Sp. zn.: 2015/281/SMU/4ne ze dne 14. 4. 2015. Společnost 4NET.TV services s.r.o. má řádně uzavřené smlouvy se všemi poskytovateli obsahu i ochrannými svazy.


Zobraz / Skyj

Co je to funkce PVR (Personal video recorder)?

Funkce Personal video recorder vám umožňuje sledování oblíbených televizních pořadů a filmů na set-top boxu, i když na to třeba nemáte čas právě v době jeho vysílání. Uložíte si pořad do archívu a až budete chtít pořad v klidu zhlédnout, jednoduše si konkrétní pořad najdete v archivu a můžete si jej přehrát od začátku. Nelíbí se vám reklamy? Použijte funkci časového posunu a reklamu prostě přetočte. V každém pořadu můžete přetáčet dopředu i zpět, případně přetáčení zrychlit. Dostali jste chuť na něco malého? Stiskněte pauzu a klidně si odskočte. A pokud byste při sledování pořadu náhodou usnuli, nevadí. Příště si jej můžete pustit znovu od začátku. Máte dojem, že byste se na tento pořad rádi podívali v budoucnu znovu? Žádný problém, v archívu je pořad uložen až 30 dnů od jeho vysílání. Kromě svého set-top boxu žádné další zařízení nepotřebujete. Funkce PVR je jeho součástí. 

Zobraz / Skyj

Co je to funkce Time shift?

Time shift neboli posun v čase je funkce, která umožňuje:
 
- Pozastavit běžící pořadu
- Vrátit pořadu na začátek
- Vrátit se k pořadům zpět až o 7 dní v závislosti na licenčních ujednáních
- Zahrnuje programového průvodce na 7 dní dopředu a 7 dní zpět 
 
Všechny tyto funkce jsou již zahrnuty v ceně naší ipTV.

Zobraz / Skyj

Co budu potřebovat?

Pro spuštění televizních služeb je potřeba náš set-top box. Kontaktujte naší technickou podporu a dohodněte si návštěvu technika, který vám přijede službu zprovoznit.
Službu můžete využívat také na počítači nebo prostřednictvím aplikace 4network.tv na mobilu nebo tabletu, vždy však jen na jednom mobilním zařízení. Službu je možné pustit nezávisle na sobě na televizi a zároveň na jednom mobilním zařízení (tzv. Second screen). Na mobilních zařízeních jsou dostupné pouze vybrané kanály (z důvodu licenčních ujednání).
Televizní službu 4network.tv není možné sledovat prostřednictvím Smart TV bez set-top boxu. Pořízení set-top boxu je podmínkou fungování služby. K jedné smlouvě lze aktivovat až 3 set-top-boxy, přičemž používání 2. a 3. set-top-boxu je zpoplatněno (viz ceník ipTV).